Služby

Služby

Společnost Glanzis s.r.o. je již od roku 2006 s primárně zaměřena na poskytování technických služeb, správu a údržbu nemovitostí, zajišťování ostrahy majetku a osob, drobnou nákladní dopravu a jiné technické a komunální služby, je ryze českou firmou, stabilizovanou na trhu služeb a velmi dobře hodnocenou spokojenými klienty.

Jsme držiteli certifikátů ISO i dalších, které prokazují naši profesní a bezpečnostní kvalitu. Samozřejmostí je naše pojištění proti škodě způsobené třetí osobě, a to u dvou českých pojišťoven.

Mezi námi spravované objekty patří hlavně nemovitosti využívané etablovanými klienty, jako jsou například společnosti  METROSTAV Facility s.r.o, FMIB, s. r. o., TETRA PAK ČR s.r.o, EUROVIA CS, a. s. a další.

Naše firma disponuje širokou materiálně technickou základnou, která nám umožňuje plnit standardní či nadstandardní požadavky našich zákazníků v oblasti pravidelných úklidů a správě, i mimořádných zásahů. Poskytujeme vnitřní i venkovní úklid, speciální práce, údržbu zelených ploch, sněhový servis.